Zrelaxujte se mezi prací

Zábava — By on 18.2.2011 12:18

Máte zrovna volno, nudíte se a to vás zrovna nebaví? Máte plné zuby zdlouhavého a nikam nevedoucího surfování po internetu? Obrázky, videa, zpravodajství, to všechno už máte v malíku a nevíte co dál? Chcete zkusit něco nového a nepoznaného? V tom případě neváhejte a navštivte originální herní portál, který vám nabízí ty nejlepší hry online zdarma.

Za hry online zdarma, jak již název napovídá nemusíte platit, takže pokud máte chvíli čas, chcete se odreagovat a pasivní zábava už vás omrzela, jsou flash, neboli online hry to pravé pro vás.

Online her je na internetu více jak dost a vybrat si v té záplavě her nějakou opravdu dobrou ‘‘odreagovačku‘‘ není lehké. Pokud nevíte, kam ‘‘sáhnout,‘‘ strávíte hledáním opravdu mnoho cenného času. Portál gamelicker.com je přesně to, co hledáte. Přehledně uspořádané a lehce dostupné online hry, které mají slušnou úroveň hratelnosti. Od logických her, přes dívčích her až po akční ‘‘řežby‘‘ – stačí si vybrat a do několika sekund hrát originální online hru, při které se určitě dobře zabavíte.

Tipy na hry online zdarma

Crush the castle

Neskutečně návyková záležitost, kterou nelze jinak než doporučit každému, kdo má destruktivní choutky. V této hře máte za úkol dobývat hrady přesně tak, jako se to ve středověku dělávalo – katapultem hezky z bezpečné vzdálenosti. V hradu nesmí nikdo přežít a je jedno, jestli jde o krále a jeho rodinu, či hradní stráže. Propracovaná fyzika, zábavné zvuky a malebné grafické zpracování dělají z této hry fantastickou zábavu. A jako bonus je ve hře i editor na tvorbu vlastních úrovní. Sláva autorům!

Red Riot

Netradiční akční střílečka, ve které se stanete ztělesněním létajícího robota, který musí plnit úkoly ve složitých misích. Nepřátel potkáte spousty – například v podobě tanku, jehož ničivým střelám se musíte zavčasu vyhnout, jinak je jasné, co vás čeká. Díky jednoduchému věstavěnému RPG systému budete moci vylepšovat své vlastnosti a schopnosti, takže je o výzvy postaráno.

Bomber Knights

Nesmrtelný Atomic Bomberman se dočkal dalšího následovníka. Tento klon bombermana situovaný do středověku vás na nějakou dobu určitě zabaví. Svého protivníka musíte zlikvidovat dříve, než zlikviduje on vás. Sbírání předmetů je zde klasicky bombermanovské, takže pro znalce tohoto kultu žádná novinka – jsou předměty, které vám značně pomohou, ale jsou tam i takové, které vám uškodí. Buďte obezřetní!

Všechny tyto hry můžete najít na webu Gamelicker.com.

Náhodné články:

Tags: , , , ,

Comments are closed.