Zábavné hračky pro vaše děti

Zábava — By on 28.6.2011 11:45

Hra na protiklady Malá velká myška učí děti rozeznávat protiklady a procvičuje jejich postřeh, paměť i pozorovací schopnosti. Zároveň pomáhá rozšiřovat slovní zásobu. Hrdinkou hry je myška, která je někdy malá, jindy velká, jednou je veselá, jindy zase smutná.  Celkem 54 kartiček s obrázky myšky ukrývá celou řadu protikladů: den – noc, světlo – tma, veselá myška – vystrašená myška a spoustu dalších. Hra umožňuje dvě herní varianty.

Loto Zvířátka je velmi populární loto z řady her Klub předškoláků. Rozvíjí slovní zásobu a procvičuje postřeh a schopnost soustředění. K obrázkům na velkých kartách přiřazují děti zvířátka na malých kartičkách. Nejmenší děti se učí zvířátka na obrázcích pojmenovávat a správně přiřazovat, starší hráči mohou soutěžit, komu se podaří dříve zaplnit svoji kartu. Zvířátka jsou navíc velmi hezky nafocená.

Medvídkovy skládačky je neobyčejná hra založená na skládání postaviček medvídků. Děti si při něm procvičují nejen své pozorovací schopnosti, ale i manuální zručnost a v neposlední řadě také základy matematického a strategického myšlení. Vítězem je ten, kdo poskládá nejvíce medvídků.

Veškeré hračky pro nejmenší vybírejte s citem pro detail a kvalitní výtvarné zpracování. Vaše předškoláky budou jistě takovéto obrázkové hry dlouho bavit. Větší děti zase zaujme některý z mnoha kvízů pro různé věkové skupiny, např. oblíbený AZ kvíz. Hraní kvízů přinese starším ratolestem spoustu zábavy i poučení, zde vybírejte podle okruhu zájmů a věku dítěte.

Náhodné články:

Tags: , , ,

Comments are closed.