Webhosting Ostrava

Internet — By on 25.4.2013 10:16

Nabízíme webhosting, řešení elektronické pošty se spamovými filtry, virtuální servery, serverhosting a související služby (údržba, monitoring, zálohování, atd.).

Nesnažíme se konkurovat hostingovým společnostem poskytující masový hosting za minimální ceny, ale s minimem služeb či zcela bez podopry uživatelů, ponechávajíce je svému osudu. Místo toho nabízíme hostingové služby přizpůsobené na míru potřebám našich zákazníků, avšak stále za přiměřené ceny. Nakonfigurujeme pro vás veškeré služby, které váše záměry potřebují budeme je nepřetržitě udržovat. Navíc u nás nikdy nezůstanete bez patřičné zálohy.

Většinou používáme technickou podporu open-source technologií pro úsporu nákladů zákzaníka, ale komerční báze technologií jako je Oracle databáze, IBM Webshpere application server nebo Lotus Domino server mohou být také nabídnuty.

V naší nabídce máme hostingové řešení pro populární open source aplikace, které vyžadují zvláštní nastavení, optimalizace nebo mají jiné zvláštní nároky, jako například:

Pokud se chcete dozvědět více o naši službách, prosím, kontaktujte nás. áš tým se skládá z několika project managerů a programátorů s několikaletou praxí s Joomlou! a díky tomu vám můžeme nabídnou profesionální služby na nejvyšší úrovni.

 

Náhodné články:

Tags: , ,

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment