Úklidová firma

Dům a zahrada, Obchod, Řemesla a služby — By on 30.9.2013 11:40

Úklidová firma J&H Úklid patří mezi profesionální úklidové firmy, která zaměstnává spolehlivé zaměstnance, které má velmi dobře proškolené.
Naše úklidová firma se zabývá jednorázovým, nebo dlouhodobým úklidem Vašich domácností. Uklízíme také různé instituce. Uklízíme též po malování a po stavebních pracích.
Dále provádíme čištění koberců, sedacích souprav čalouněných i kožených. Kožené sedací soupravy vyčistíme a následně naimpregnujeme.
Reagujeme rychle na Vaše požadavky a podřídíme se Vašim požadavkům.
Komu jsou naše úklidové práce určeny:
V podstatě každému, kteří potřebují s úklidem pomoci. Naše úklidové služby jsou určeny, jak domácnostem, tak malým i velkým firmám. Všem vyhovíme na Vaše požadavky. Těšíme se na spolupráci s Vámi.
Proč si pozvat na úklid právě nás?
Nabízíme Vám služby šité na míru firmám i jednotlivcům. Při našich úklidech postupují naši pracovníci profesionálně. Zároveň pravidelně kontrolujeme kvalitu práce našich zaměstnanců. Naše úklidová firma má dlouholeté zkušenosti a ty se snažíme uplatnit při našem podnikání.
Čisticí prostředky:
Na naše úklidy používáme profesionální, kvalitní čisticí prostředky, které máme už vyzkoušené a jsme s nimi velmi spokojeni. Vždy se snažíme vyhovět potřebám zákazníka. Čisticí prostředky také prodáváme ve své prodejně ve Vyškově a na svém e-shopu.
A co na to J&H Úklid?
Pokud se rozhodnete využít služby naší úklidové firmy, jsme tu pro Vás k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu / 365 dní v roce. Provádíme kompletní úklidové služby – strojové čištění všech druhů podlah, čištění kožených sedaček, mytí oken, čištění koberců, ale spoustu dalších úklidových služeb v lokalitách Praha, Brno, Vyškov, Slavkov, Prostějov, Olomouc, Zlín a další města ČR.

Náhodné články:

Tags: , , , ,

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment