Ucpaná kanalizace či odpad? Havarijní čištění odpadů!

Obchod — By on 28.12.2011 02:28

Ucpaná kanalizace či odpad? Havarijní čištění odpadů!

Voda je živel, který není radno podceňovat. Jak se jistě přesvědčila celá řada z nás, netěsnící kanalizace či odpad mohou napáchat mnoho škod. A nemusí jít hned o havárii kanalizace. Spočítali jste si někdy, kolik Vás stojí kapající kohoutek nebo protékající WC? Naštěstí jsou tu instalatéři BJ SERVIS, kteří problémy s vodou řeší rychle a k haváriím kanalizace vyjíždějí nonstop.

A nejde jen o nonstop havarijní servis. Solidní instalatérská firma se nezalekne rozsáhlých rekonstrukcí, oprav či nových instalací kanalizace. Kvalitně provedené instalatérské práce jsou zárukou dlouhodobé životnosti domovních rozvodů vody, kanalizace, odpadů apod.

Ucpaný odpad? Neodtéká Vám vana nebo WC? Žádný problém! Instalatéři BJ SERVIS také realizují drobné opravy kanalizace, jako jsou výměny a instalace baterií, sifonů, van, umyvadel a WC.

Instalatéři BJ SERVIS: čištění kanalizace, čištění odpadů

Mezi další často poptávané služby patří čištění kanalizace a čištění odpadů. Instalatéři BJ SERVIS provádějí ruční i strojní čištění kanalizace a čištění odpadů, opravy kanalizace, čištění dešťových svodů i sifonů atd.

Máte novou pračku, myčku či bojler a nevíte si rady s instalací? Nechte to na odbornících! Kvalifikovaný instalatér BJ SERVIS Vám opraví, vymění a nainstaluje celou řadu spotřebičů. Dále zajistíme opravy plynových spotřebičů a dalších zařízení.

Instalatéři BJ SERVIS s léty zkušeností v oboru řeší havárie kanalizace, odpadů i drobné opravy nonstop, 24 hodin denně. Bezplatná telefonní linka 800 888 011 je k dispozici kdykoliv a navíc zdarma. Stačí zavolat a instalatéři nonstop operující v Praze a okolí dorazí v nejkratším možném čase.

Náhodné články:

Comments are closed.