Týden ve fotografii: nejzajímavější obrázky uplynulých 7 dní

Nezařazené — By on 4.11.2012 22:28

Vždy v neděli vám přinášíme výběr nejlepších fotografií uplynulého týdne. Měla by to být především neobvyklá témata, o kterých se v médiích nepsalo – a která se někomu podařilo zajímavých nebo netradičním způsobem vyfotografovat.

Podívejte se na snímky z minulého týdne. Minipříběhy z celého světa

Pondělí: Boj za lepší zítřky

Jihokorejští pracovníci demonstrují během protivládního shromáždění poblíž Národního shromáždění v Soulu ve středu 31. října. Zhruba 10 000 protestujících požadovalo vyšší mzdy a lepší pracovní podmínky.

 

Úterý: National Geographic na Balkáně

Výstava světoznámého fotografa Stevea McCurryho odstartovala 25. října v Záhřebu v Chorvatsku. Výstava dostala název Jih – Jihovýchod a můžete na ní vidět zhruba stovku prací tohoto věhlasného spolupracovníka National Geographic. Výstava poběží do 9. prosince a autor snímků by ji měl v polovině listopadu sám navštívit.

Nejznámější fotografie National Geographic jsou na prodej. V prosinci si je můžete koupit na aukci

 

Středa: Bílá liška

Snímek ze 24. října zachycuje bílou lišku uprostřed vyschlé vegetace v okolí jezera Evergreen poblíž Hudsonu v americkém státě Illinois.  

Více se múžete dočíst v celém článku Týden ve fotografii: nejzajímavější obrázky uplynulých 7 dní. Nezabudněte si také pročíst ostatní články ze sekce Lidé a cesty"“>Lidé a cesty.

Náhodné články:

Tags: , , ,

Comments are closed.