Teakový nábytek pro dům, zahradu i restauraci

Dům a zahrada — By on 20.7.2011 09:33

Teakový nábytek pro zahradu i interiér se stal naprostým hitem posledních let a jeho obliba stále stoupá. Krásný teakový nábytek s medovým nádechem je lehký a elegantní, ale přitom mimořádně stabilní a velmi odolný proti výkyvům počasí. Pořiďte si na zahradu nebo do domu, na chatu a chalupu, ale také do restaurace či kavárny překrásný teakový nábytek, který se stane skvělou ozdobou a dokonalou dominantou jakéhokoli prostoru. Teakový nábytek splňuje ta nejpřísnější kvalitativní kritéria, a přitom je neodolatelně stylový. Objednejte si teakový nábytek právě nyní!

Teakový nábytek ručně vyráběný

Teakový nábytek doslova rozsvítí každý interiér i venkovní prostory. Víte, že teakový nábytek se vyrábí především ručně? To mu zaručuje nejen skvělé kvalitativní parametry a vlastnosti, ale také originální a elegantní vzhled. Teakový nábytek je konstruován ze vzácných indonéských dřev z centrální Jávy a je mimořádně vhodný pro celoroční využití pod širým nebem, neboť mu neublíží sluneční žár a intenzivní záření, ale ani tuhé mrazy a sníh. Pro zdůraznění překrásné medové barvy se natírá olejem. Získejte úžasnou ozdobu pro Vaše interiéry i exteriéry a zakupte teakový nábytek!

Medové tóny pohladí po duši

Teakový nábytek představuje opravdovou špičku v elegantním vybavení pokojů, jídelen, zahrad a venkovních posezení. Ale pozor, nádherné medové tóny a originální tvary skvělého teakového nábytku dokážou také nádherně zdůraznit styl a eleganci kavárny či lepší restaurace. Na kolonádách a korzech je teakový nábytek tradičně jako doma. Velkou výhodou je také mimořádně nenáročná údržba. Přesvědčte se sami, že Vám bude dobře sloužit po mnoho let. Vdechněte svým prostorám i venkovním posezením medovou eleganci a pořiďte si teakový nábytek za výhodnou cenu!

Náhodné články:

Comments are closed.