Tančit bez chlapa? No jasně!

Nezařazené — By on 13.6.2012 19:24

Kaleidoskop

 

V Česku to zatím není moc zvykem, ale ve zbytku světa už ženy pochopily, že i tančit se dá bez partnera – aspoň občas :) „Kurzy, kde ženy tančí sólo a baví je to, jsou všude velmi populární,“ říká skvělý tanečník a účastník prestižní soutěže StarDance Michal Kostovčík. „Je to vlastně taková náročnější verze zumby nebo aerobiku. Jde hlavně o radost z pohybu a trochu té techniky navíc. V téhle hektické době si ženy potřebují někde odpočinout od dětí a rodiny, dobít baterky. Proto čím dál víc žen chodí na taneční kurzy nebo různé zumby.“

Dývko na půlhodinku

Ale kurzy přece jen nejsou všude, jsou pevně dány časem, který se vám nemusí hodit, a taky – nejsou úplně levné. Proto se v Česku objevuje novinka, která tady opravdu ještě nebyla: série deseti výukových DVD s latinskoamerickými tanci, které připravil právě Michal Kostovčík s další účastnicí StarDance, Evou Krejčířovou. Jedná se o 5 tanců: Cha-cha, Samba, Rumba, Paso Doble a Jive, ke každému tanci byly vytvořeny dvě DVD, jedno pro začátečníky a druhé pro pokročilé.

„Chtěli jsme, aby si prostě máma od dětí mohla doma na půl hodinky denně dát DVD do počítače, tancovat si, učit se nové kroky, prostě se pobavit, odreagovat. A s tímto záměrem celý seriál vznikl, takže si můžete každý krok procházet na hudbu, na počítání, dívat se na nejčastější chyby, pak se učit celou sestavu kroků a tancovat spolu s námi,“ popisuje Michal. Latinu vybrali proto, že baví lidi v každém věku, je to naprosto nadčasová záležitost.

 

Jen deset korun!

Docela vás to nalákalo? Tak žádný problém, protože sérii deseti DVD si můžete bez problémů pořídit – budou se totiž přibalovat v následujících týdnech k časopisu Vlasta za 10 korun navíc k ceně časopisu.

„Takže namísto tanečních kurzů, za něž by žena utrácela tisíce, utratí celkem jen několik stokorun. Proto jsme taky do toho projektu šli: chceme, aby DVD byla cenově dostupná, aby podle nich ženy tancovaly, ale hlavně aby se u toho dobře bavily!“

A hned na úvod ochutnávka z prvního DVD, které vás zasvětí do umění svižného, původně kubánského tance. Takže: raz, dva, cha-cha-cha… Bude přibaleno k Vlastě už 13. června.

 

Časopis Vlasta s přibaleným DVD si můžete objednat i SMSkou:

Více se múžete dočíst v celém článku Tančit bez chlapa? No jasně!. Nezabudněte si také pročíst ostatní články ze sekce Kaleidoskop.

Náhodné články:

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment