Post Tagged with: "u"

Proč se Fukovi líbil film Rok konopí – jednou větou

Proč se Fukovi líbil film Rok konopí – jednou větou

Proč se Fukovi líbil film Rok konopí – jednou větou: Ať jste normální člověk nebo Jiří X. Doležal, něco zajímavého si v tomhle ganja-dokumentu o alternativní léčbě najde skoro každý. Více se múžete dočíst v celém článku Proč se Fukovi líbil film Rok konopí – jednou větou. Nezabudněte si také pročíst ostatní články našeho magazínu.

Vycpaniny. Křeček polní

Vycpaniny. Křeček polní

Autor: Michael Dvořák   Vycpaniny už v kabinetech neuvidíte, zvířata ukazujeme dětem většinou přes projektor. Ale tato pěkná tradice ožívá. Přibývá lidí, kteří si nechávají zakonzervovat svého čtyřnohého mazlíčka. Pozůstalí otevírají preparátorům rodinná alba, aby byli Rexík nebo Micinka jako živí. My si zase neumíme představit našeho kamaráda Bobíka, křečka polního, bez sonického kartáčku, se [...]

Naše superhrdinka: Hledám práci. Zn. Jsem v podmínce

V srpnu to bude rok, co Kamila Velikovská opustila vězení. Dostala sedm let za to, že zastřelila svého muže, který ji a její dvě děti dlouhodobě týral. Odseděla si pět a půl roku. Teď se snaží znovu začít žít.         Jaká je? Něžná, ale určitě nepůsobí dojmem ušlápnuté ženské. „Ve vazební věznici [...]

Proč se Fukovi líbil film Titanic 3D – jednou větou

Proč se Fukovi líbil film Titanic 3D – jednou větou

Proč se Fukovi líbil film Titanic 3D – jednou větou: O tu trojrozměrnost ani tolik nejde, hlavní je, že můžeme znovu vidět Leonarda umrznout na velkém plátně. Více se múžete dočíst v celém článku Proč se Fukovi líbil film Titanic 3D – jednou větou. Nezabudněte si také pročíst ostatní články našeho magazínu.

Moudra z populárních písní: Kdo chce mít všechno, nemá nic.

Moudra z populárních písní: Kdo chce mít všechno, nemá nic.

Moudra z populárních písní: Kdo chce mít všechno, nemá nic. Více se múžete dočíst v celém článku Moudra z populárních písní: Kdo chce mít všechno, nemá nic.. Nezabudněte si také pročíst ostatní články našeho magazínu.