Stylové a funkční sluneční sportovní brýle

Obchod — By on 30.4.2012 22:43

Sháníte moderní, ale především kvalitní sportovní brýle, které něco vydrží? K prodeji nabízíme tyto brýle dioptrické i brýle bez dioptrií. Sluneční brýle v dioptrickém provedení již nemusí být jen v klasickém provedení. Patříte mezi sportovní nadšence a potřebujete pro svůj koníček dioptrické sluneční sportovní brýle? Tento druh moderních brýlí naleznete v naší nabídce!

Sluneční sportovní brýle golf
Sluneční dioptrické brýle jsou již běžné, nově je ale možno sluneční dioptrické brýle zhotovit i v módním nebo sportovním zakřiveném provedení s originálním vzhledem jako bez dioptrií. Samozřejmě to není snadná záležitost, ale moderní oční optika si s tímto náročným problém už poradí. Dnes již nejste při výběru omezeny jen na klasické rovné tvary brýlových obrub, nemusíte volit optické brýle pro vaše sluneční dioptrické brýle, můžete si svobodně zvolit módní nebo sportovní zakřivenou obroučku i pro sluneční dioptrické brýle.

Rozhodujete se a nevíte, zda vám budou zakřivené dioptrické sluneční brýle vyhovovat? Přečtěte si, jaké výhody, či nevýhody tento typ brýlí obnáší.

Stále ještě existují pro zakřivené sluneční brýle některá omezení:
a) zakřivené sluneční dioptrické brýlové čočky jsou vždy výrazně silnější než běžné dioptrické nebo dokonce bez dioptrií a to výrazně můžeme mluvit i o dvojnásobku, důvodem je velký průměr slunečních čoček obecně a také vyšší zakřivení ploch, pro jsou ideálně vhodné pro korekce do 2-3 dioptrií, za použití speciálních materiálů do 4D.

b) zakřivené dioptrické sluneční skla jsou vyráběny striktně na míru a individuálně proto je jejich cena vyšší než u běžných o cca 3500 Kč za pár, i jejich zpracování a zasazení do obrouček je vysoce náročné.

c) ne úplně všechny módní a sportovní brýle jsou vhodné pro dioptrickou verzi, nesmí být extrémně zakřivené a musí mít nepřerušovanou plnou obroučku vhodnou pro vsazení dioptrických čoček.

d) sluneční zakřivené dioptrické brýle lze zpracovat skutečně autenticky tzn. včetně zrcadlového povrchu, antireflexní a hydrofóbní vrstvy, mohou být fixně zabarvené, samo zabarvující se resp. dobarvující se nebo polarizační to není žádný problém.

Náhodné články:

Tags: , ,

Comments are closed.