Solárium Praha

Řemesla a služby — By on 4.7.2011 14:44

Vzdycháte, že jste se ještě nestačili pořádně opálit a už se letní období blíží ke konci? Nezastavíte, že se denní světlo bude krátit, ale snědá kůže se dá zvládnout i jinak. Nevěříte? Opalování v solárku je tím pravým, co vyřeší vaše problémy s pobledlou pokožkou.
Během chladnějšího ročního období vám nebude chybět pouze opálené tělo, ale i dostatečné množství vitamínu D, který je získáván ze slunečních paprsků a v létě ho pochopitelně naberete tímto způsobem daleko víc. Solárium vám poskytne UV záření, které umožňuje dodání až skvělých devadesáti procent potřebné denní dávky vitamínu D. Slunce si navíc nebude zářit, jak se mu zrovna zachce, ale tak jak si ho nastavíte, ideálně k fototypu vaší pokožky. Solárko má totiž jednu velkou výhodu, že se nikdy nespálíte. Kromě ideálního nastavení teploty se dají některé více citlivější části těla nastavit ještě níže – například obličej a ramena.
Solárium Praha je jedním z báječných míst, kde se můžete nerušeně oddávat opalování bez rizika. Při první návštěvě vám doporučí počet procedur, které nebudou problémem k zvládnutí pro vaše tělo. Rovněž si tady můžete pořídit speciální solární kosmetiku, která se postará o prodloužení vaší snědosti. Bohužel, stálé opálení není možné, protože jak je známo, kůže se neustále obnovuje a nová se u vás nikdy neobjeví v opáleném stavu.
Samozřejmě je nutné dodržovat jistá pravidla. Solárko Praha není výjimkou a nepustí sem neplnoleté lidi a další, kteří mají určité zdravotní potíže, nebo jejich kůže je příliš bledá a nesnáší „slunce“ ani v solárku. Ze začátku nemusíte o svých problémech vědět, ale jakmile zpozorujete na svém těle příliš zarudlou kůži, bude vás bolet apod., další návštěvy si rozmyslete.
Pro ostatní valnou většinu je solárium Praha připraveno použít horizontální solárium ERGOLINE 600 Ultra turbo power, kde se opálíte za skvělé ceny za jednu minutu.

Náhodné články:

Tags: , ,

Comments are closed.