Plastická chirurgie Asklepion pro dokonalý výsledek

Řemesla a služby, Zábava — By on 24.1.2012 14:51

 

Chcete získat mladistvější vzhled a vyřešit zdravotní problémy, které vám zbytečně komplikují život? Využijte dlouholetých zkušeností kliniky estetické medicíny Asklepion, která vám nabízí špičkové služby v oblastech plastické chirurgie, dermatologie a kosmetiky. Spolehněte se na nejmodernější vybavení a profesionální tým lékařů, kteří vyřeší vaše zdravotní i estetické problémy jednou pro vždy! Asklepion je leaderem estetické medicíny na českém trhu. Dosáhněte s Asklepionem atraktivního vzhledu podloženého celkovým zdravím vašeho těla!

Oddělení plastické chirurgie kliniky Asklepion vám díky špičkovému týmu plastických chirurgů pomůže odstranit estetické nedostatky, které mohou být příčinou ztráty sebevědomí a dalších komplexů. Asklepion nabízí tři moderně vybavené operační sály a vysoký standard poskytované péče. K nejčastějším zákrokům, které oddělení plastické chirurgie v Asklepionu nabízí, patří plastické operace prsou, liposukce, vypínání pleti stejně jako revoluční zákroky, například novinku lipotransfer.

Dermatologie Asklepion pro krásu a zdraví vaší pokožky

Zdravá a zářivá pleť je v dnešní době společenskou nutností. Pokud nepatříte k lidem, kteří se jí mohou pyšnit, vyhledejte odbornou pomoc dermatologie Asklepion! Oddělení korektivní dermatologie Asklepion disponuje nejmodernějším přístrojovým vybavením, kterému se žádné jiné centrum v České republice ani neblíží. K nejžádanějším zákrokům patří vyhlazování vrásek, odstraňování žilek, akné, strií, bradavic či tetování.

Kosmetika Asklepion pro ženy i muže

Oddělení kosmetiky kliniky Asklepion poskytuje kosmetické programy pro obličej i tělo, které díky využití špičkových přístrojů a péči zkušených kosmetiček a lékařů zaručí jedinečný výsledek. Moderní kosmetické postupy vám zajistí atraktivní vzhled založený na zdravém fungování vašeho těla.

Už se nemusíte trápit kvůli estetickým nedostatkům svého těla. Klinika estetické medicíny Asklepion s pobočkami v Praze, Karlových Varech a Mariánských lázních vám pomůže vrátit sebevědomí!

Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si termín své konzultace!

Náhodné články:

Comments are closed.