Paralyzer ochrání před každým útokem

Nezařazené — By on 12.8.2011 18:56

Hledáte paralyzer, který by Vás spolehlivě ochránil před útokem člověka nebo zdivočelého zvířete? Chcete získat opravdu účinného pomocníka pro efektní obranu před jedním nebo více agresory? Paralyzer z našeho specializovaného e-shopu je tím nejlepším řešením. Pořiďte si elegantní a nenápadný, ale mimořádně silný paralyzer, který každému útočníkovi ukáže, zač je toho loket! Vyberte si omračující obušky, pera, baterky, mobily nebo mini paralyzery a učiňte ze sebe přísně chráněnou osobu! Neváhejte a pořiďte si paralyzer za skvělou cenu co nejdříve!

Paralyzéry zneškodní útočníka až na několik minut

Paralyzéry z naší nabídky jsou opravdu spolehlivou obrannou zbraní, díky které se budete cítit bezpečně za každé situace. Bojíte se večer na ulici? Není Vám lehko u srdce, když se v parku začne stmívat? Paralyzéry Vás toho strachu zbaví! A pokud by na Vás přece jen někdo zaútočil, stane se mu vzápětí něco velmi nemilého – prožije několik nekonečných minut pekelných útrap, které mu pro příště vezmou chuť obtěžovat slušné lidi! Naše paralyzéry si můžete nastavit na různou intenzitu úderu a ochromit útočníka na pár vteřin nebo více minut. Pořiďte si účinné paralyzéry nyní!

Elektrický paralyzér dá každému útočníkovi za vyučenou

Elektrický paralyzér je zárukou Vaší bezpečnosti vždy a všude. Díky diskrétnímu, ale maximálně účinnému elektrickému paralyzéru získáte svého vlastního, spolehlivého, neúplatného a vždy připraveného bodyguarda. Co všechno dokáže?

  • ubráníte se jednotlivci i skupině agresorů
  • nebudete se bát v noci na ulici
  • vychutnáte si pocit bezpečí
  • muži se stanou silnými ochránci žen
  • ženy se dokážou samy ubránit jakémukoli útočníkovi
  • můžete v klidu přenášet i cennosti a větší sumu peněz

Elektrický paralyzér je opravdu skvělá záruka vlastního bezpečí. Investujte sympatickou částku do vlastní obranyschopnosti a zakupte elektrický paralyzér!

Náhodné články:

1 Comment

  1. Adjustable napsal:

    Fantastic post, good work. That Would not possibly be had written any better. Looking over this publish reminds us connected with our current employer! They continuously retained talking about the following. I most certainly will forwards the next few paragraphs so that you can them. Confident he’ll almost certainly have a pleasing go through. Many thanks writing!

Leave a Comment