PAPÍRNICTVÍ, HRAČKY, KALENDÁŘE. VYBERTE SI!

Obchod, Řemesla a služby — By on 19.10.2011 11:52

 

Hledáte papírnictví s širokým sortimentem? Sháníte hračky pro Vaše děti, které budou kvalitní a odpovídající Vašim představám? Naše papírnictví Vám nabídne až 3000 druhů zboží od kancelářských, malířských a výtvarných potřeb po školácké brašny, hračky, kalendáře a rozsáhlý doplňkový sortiment. Rádi pro Vás zajistíme i výrobu razítek a vizitek. Nemusíte se již bát, že nenajdete to, co hledáte nebo že narazíte na nepříjemnou obsluhu. Náš personál je příjemný a odborně vyškolený. S námi již nemusíte mít strach navštívit papírnictví a nakoupit hračky pro Vaše děti nebo nové kalendáře do domácnosti či kanceláře.

NECHTE SI OD NÁS PORADIT

Hledáte již dlouho vhodný diář a bojíte se, že ho ani u nás nenaleznete? Chcete kvalitní dřevěné hračky a nemůžete je nikde sehnat? Máte málo času a zajít si do města prostě nestíháte? Naše papírnictví je tu pro Vás. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo na našich webových stránkách nenajdete, co potřebujete, zavolejte nám či napište e-mail. Rádi Vám cokoliv objednáme a zodpovíme veškeré Vaše dotazy. Protože přísně dbáme na kvalitu a odbornost našeho personálu, nemusíte se bát jakéhokoliv nepohodlí. Naše papírnictví Vám zaručí příjemný nákup, ať už si přejete kancelářské potřeby, razítka, vizitky, kalendáře nebo pouze pěkný balicí papír. A z jakého důvodu byste si měli zvolit právě naše papírnictví?

  • přes 3000 druhů produktů
  • odborně proškolený a ochotný personál
  • zkušenosti dány více než 15-letým fungováním na trhu s papírnickým zbožím
  • možnost konzultace a objednávky e-mailem nebo telefonicky
  • při nákupu nad 5000 korun odvoz po Praze ZDARMA
  • Hračky, kalendáře, výtvarné, malířské, kancelářské potřeby, sortiment dárkového, sběratelského zboží, vizitky a mnohé jiné
  • Vizitky, razítka

PAPÍRNICTVÍ, HRAČKY, KALENDÁŘE? DAJÍ SE NAKOUPIT I POHODLNĚ

Pokud je pro Vás náš kamenný obchod daleko nebo máte děti a musíte s nimi zůstat doma, rádi Vám pomůžeme telefonicky nebo e-mailem vybrat odpovídající zboží za příznivé ceny. Do papírnictví už nemusíte pěšky a svoje kalendáře, hračky nebo jakékoliv jiné zboží si nechte poslat na dobírku. Protože si navíc Vašeho zájmu ceníme, při nákupu nad 5000 korun Vám naše produkty po Praze dovezeme ZDARMA. Neváhejte nás tedy kontaktovat! Budeme se těšit na Vaše dotazy a přání.

Náhodné články:

Comments are closed.