Palmy-semena.cz – pěstování palem

Dům a zahrada — By on 31.5.2011 13:24

Palmy-semena.cz

V nabídce máme semena palem činské nebo semena palmy jelly, dále různé druhy semen datlovníku. Naleznete zde semena exotické cykasy strelicie nIkolaj a královské.  Jsou zde semena datlovníku a zákazník si u nás může vybrat z nepřeberného množství semen agáve.

Pěstování palem není  nijak náročné  ani pro začínajícího pěstitele. Mezi nejznámější pěstované palmy, které v naší nabídce naleznete beze sporu patří druhy jako jsou Chamedorea elegans, Chamedorea erumpens a Chamedorea seifrizii. Jejich pěstování je v létě závislé na vydatné zálivce, v zimě naopak postačuje zálivka minimální. Zálivka by měla být tím nižší, čím nižší je teplota. Palmy mají rády teplo, a proto je vhodné jim zajistit dostatečný přiliv slunečního svitu. Semena palem dva dny před výsadbou máčíme v teplé vodě (30 – 35 stupňů). Poté semena vysazujeme do substrátu. Jakmile sazeničky dosáhnou výšky 10-15 centimetru je vysazujeme do květináče.

Myslím, že je tedy z čeho vybírat a můžu si dovolit říct, že u nás naleznete opravdu, ale opravdu vše co si vaše srdce a oko žádá,  a proto neváhejte a navštivte naše stránky se semeny a rostlinami palem.

Náhodné články:

Tags: ,

Comments are closed.