Ozvučený Česko Anglický kapesní překladač ECTACO ECz 900T Deluxe

Cestování — By on 16.4.2011 14:28

Překladové slovníky jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby – počtu uložených slov a frází. Jednoduché překladové slovníky obsahují pouze několik desítek tisíc slov, zatímco kvalitní překladové slovníky obsahují stovky tisíc slov plus desítky tisíc nejpoužívanějších vět. Další velice důležitou funkcí, v které se liší jednotlivé překladové slovníky, je hlasový výstup. Při studiu cizích jazyků je velice důležité vědět, jak se které slovo řekne, neboť většina cizojazyčných slov se jinak píše a jinak vyslovuje. Velice užitečný hlasový výstup je většinou známkou kvalitního překladového slovníku. U hlasového výstupu ještě také záleží na kvalitě hlasového výstupu, například, zda jsou slovo namluvena rodilým mluvčím.

Při výběru překladového slovníku je dobré věnovat pozornost také displeji. Jednoduché slovníky obsahují pouze malý většinou dvou-řádkový displej, který je většinou špatně čitelný. Mnohem lepší jsou barevné dotykové displeje, které jsou přehledné a lze na nich nastavit například kontrast nebo další parametry. Další funkce, které nabízí překladové elektronické slovníky a v kterých se zároveň i liší, jsou doplňující funkce. Mezi ně patří například databanka, kalkulačka, zobrazení místního i světového času, kalendář, budík, hry, převody jednotek, přepočet kurzu a další.

Anglicko-český / česko-anglický mluvící kapesní slovník ECZ 900T je maximálně přehledný a srozumitelný, s velice pokročilou slovní zásobou. Díky názornému uživatelskému rozhraní, klávesnice a displeje, modernímu designu a navigačním tlačítkům se s tímto kapesním překladačem velice snadno pracuje. Tento kapesní překladač je velice vhodný na cesty do anglicky mluvících zemí nebo na výuku anglického jazyka. Kromě možnosti syntetické výslovnosti obsahuje slovník i výslovnost namluveno rodilými mluvčími a také psanou výslovnost v angličtině. (Technologie řeči TTS).Slovník ECZ 900T se vyznačuje velkým množstvím nadstandardních funkcí, rychlostí a stabilitou.

Pero scaner C-Pen 20 vás osvobodí od klepání na klávesnici. Aby jste se vyhli chybám a získali čas, stačí sunout pero řádek po řádku po textu, nebo číslech nebo čárkovém kódu a tyto informace se ihned objeví ve vaší aplikaci. Hlavní charakteristikou skaneru C-Pen 20 jsou miniaturní rozměry (131x19x31 mm) a hmotnost pouhých 80 g včetne USB kabelu. Velikost skenovaneho pisma může být v rozmezi 5-22 tiskových bodů. Rychlost čtení skeneru je poměrně velká: 15 cm/s. Propojení s počitačem nebo se slovníkem ECz 900 Deluxe se uskutečnuje pomocí sériového kabelu, který je v základní sestavě.
ECTACO Ceska s.r.o. +420777333779; www.cz-slovnik.cz

Náhodné články:

Tags: , , , , , , ,

Comments are closed.