Okna

Dům a zahrada — By on 4.4.2012 18:12

Profesionálové na plastová a dřevěná okna

Zázemím každého domu jsou kvalitní plastová okna, která Vám nabízí společnost FENSTER s.r.o.. V současné době Vám můžeme nabídnout široký výběr plastových oken, z něhož si určitě vyberete.
Plastová okna tvoří hlavní část každého domu či bytu. Je po nich vyžadována nejen funkce tepelná, ale díky oknům bude Váš dům prozářen a hlavně vytvoří efektivní design samotné budovy. Okna jsou většinou první věcí, které si všimne kolemjdoucí, ale i Váš návštěvník. Chcete, aby Váš dům vypadal nejen pěkně, ale aby neunikalo ani teplo z domu, pak nesmí chybět kvalitní plastová okna, která Váš dům zkrášlí. Můžete současně šetřit na tepelné energii. Dnešní trh nabízí jak plastová okna, tak i dřevěná okna. V neposlední řadě je pestrá nabídka rozšířena o hliníková okna. Lidé však vyhledávají okna s co největší slevou, protože chtějí ušetřit. Ale měli by si uvědomit, že plastová oknajsou investicí na delší dobu. Jestliže si pořídíme plastová okna, počítáme s jejich dlouholetou výdrží, řádově v desetiletích. Jelikož jsou okna používána denně, pak by se na nich šetřit rozhodně nemělo. Pořiďte si plastová okna, která dodají Vašemu domu individualitu a jedinečnost.
V naší nabídce najdete okna, dveře, ale i zimní zahrady, u nichž je kladen hlavní důraz na kvalitu. Zhlédněte naši pestrou nabídku a nebudete zklamaní. Plastová okna, dřevěná okna, ale i hliníková okna Vás nadchnou svou zárukou, která je minimálně pět let. Okna FINSTRAL Vám pak nabídnou záruku 10 let.
Plastová oknav naší nabídce jsou charakteristická profilovým systémem se středním těsněním. Jedná se o standard dodavatelů platových oken. Všechna plastová okna dodáváme dle individuálních požadavků zákazníka, a to nejen co se velikosti týče, ale i vybavení a kvality. Bohatá nabídka plastových oken zahrnuje i speciální ochranu proti hluku pro stranu do ulice, pro jižní stranu je připravena ochrana proti slunci a pro severní stranu zase tepelná izolace. Zajištěna je i zvýšená bezpečnost oken pro přízemí a první poschodí.
Nízkoenergetické domy využívají platových oken se stavební hloubkou 90mm – TOP90, nebo také plastová okna se stavební hloubkou 124mm – Blok rám. Obě tato provedení jsou osazena trojsklem. V současné době jsou velmi vyhledávaná plastová okna s hliníkovým (plasthliníková okna) systémem KAB. V neposlední řadě nabídka oken zahrnuje i platová okna s integrovanou žaluzií pro náročné klienty. Oblíbenosti se těší dřevo-plastová okna Lignatek, jejichž hlavní výhoda spočívá v opatření vnitřní strany masivním dřevěným obložením. Naše společnost dodává mimo jiné i plastová okna s dorazovým těsněním pro panelové a činžovní domy.

Náhodné články:

Tags: , , , , ,

Comments are closed.