NÁBYTEK Z OŘECHU – NÁBYTEK, KTERÝ VÁS PŘEŽIJE

Dům a zahrada — By on 30.7.2011 19:21

Hodláte si pořizovat nový nábytek? Pak je před vámi základní volba: masív anebo lamino? My vás chceme přesvědčit, že se vyplatí dát palec nahoru klasice a zvolit nábytek z masivu! A nábytek z ořechu je v žebříčku kvality na těch nejvyšších příčkách.

Nábytek z masivu vydrží na věky

Nábytek, který je vyrobený z pravého kvalitního dřeva, čeká dlouhý život. Jeho výdrž je skutečně mimořádná, a to v prakticky nezměněné podobě. Oproti tomu od nábytku z lamina nesmíte čekat zázraky, už po pár letech se začne loupat a poškození je na něm patrné. Pokud chcete investovat do nábytku, od kterého čekáte, že skutečně vydrží, pak je tedy volba jasná. Nábytek z masivu se navíc dobře udržuje. Pokud budete ctít pár zásad, můžete si ho užívat po celé generace a stále se těšit z jeho krásy. Nábytek se vyrábí z různých druhů dřeva, které má každé jiné vlastnosti. Nábytek, na jehož výrobu bylo použito ořechové dřevo, je jedním z nejkvalitnějších. Toto dřevo nepatří mezi nejsnáze dostupné, ale jde o dřevo, které je pevné, stálé a přitom se velmi dobře ohýbá.

Nábytek z masivu bude moderní vždy

Pokud si nepotrpíte na módní výstřelky, pak bude nábytek z masivu to pravé. Vyrábí se totiž většinou v klasických tvarech, které se hodí do jakýchkoliv interiérů. Tyto klasické kousky rozhodně nepůsobí nijak staromódně, ale pokud jste fanda retra, pak si můžete vybrat i z nábytku, který vás přenese třeba do 19. století. Ostatně není třeba si pořizovat celé vybavení bytu v tomto stylu, ale postačí pořídit si třeba jen jeden kousek, který dodá interiéru na originalitě.

Zaujal vás nábytek z ořechu? Podívejte se na stránky www.nabytekzorechu.cz, kde je překvapivě široká nabídka nábytku z tohoto typu dřeva. Skříně, komody, poličky, židle, stoly, ale i sedací soupravy, nábytek do koupelny, do ložnice, nábytek v retro stylu, nebo ten moderní, vždy ale v perfektním zpracování a při průměrné objednávce s dopravou zdarma. Prohlédněte si třeba krásné a pohodlně postele, ve kterých se vám bude spát jako na zámku, nechte se zlákat festovními ale i lehkými židlemi, zkrátka nábytkem, se kterým je radost bydlet!

Náhodné články:

Tags: , ,

Comments are closed.