Multifunkční motorové sekačky

Obchod — By on 17.4.2016 21:46

Co nabízí modely od Hondy?

Chystáte se koupit sekačku a nevíte jakou? Jato je tu a vy začínáte trochu panikařit? Nechce investovat špatně? Pak doporučujeme zahradní techniku od Hondy, protože všem strojům od této značky je jedno společné, a to kvalita. Honda se pak zaměřuje na novinky v oblasti techniky, takže není výjimkou, že se dostane i na chytré telefony.

V čem je Honda o krok před konkurencí? Určitě díky intuitivnímu a snadnému ovládání, což ocení především ženy. Muže pak zaujmout technologie jako SMART Drive a Optiflow.

 

Mají své výhody i elektrické sekačky?

Proč si pořídit elektrickou sekačku? Je to ideální, tichý partner pro menší zahrádky. Elektrické sekačky od Hondy sází na kvalitu konstrukčních materiálů a řadu technologických vychytávek. A proto díky funkci optiflow, je zajištěn 95% sběr trávy. Sekačka také disponuje speciální žacím nožem, který se nezastaví ani před tvrdou překážkou, narazí-li do ní, sílu absorbuje a nepoškodí tak podvozek ani hřídel motoru. Chytrý úchop, pak vyřeší nepříjemné tahání kabelu.

 

Multifunkční motorové sekačky

Čtyřtaktní sekačky Honda jsou určeny pro práci na větší zahradě, ale na své si mohou přijít i profesionálové z komunálních služeb. V případě motorových sekaček Honda lze navolit stupeň výbavy od jednoduché sekačky bez vlastního pojezdu až po sekačku s plynulou regulací rychlosti jízdy Select Drive. Ovládání je pak mnohem pohodlnější a jednodušší, které zvládne obsluhovat úplně každý. Zejména ženy si toto ovládání oblíbí.

 

Malý efektivní pomocník

Robotické sekačky Miimo to je malý a tichý pomocník, který za vás odvede práci na zahradě. Vy tak můžete jen tak relaxovat. Moderní technologie jdou kupředu a robotická sekačky Miimo od Hondy s nimi drží krok. A nové edice robotických sekaček jsou toho důkazem. Letošními modely jsou HRM 310 a HRM 520, jsou tišší a mají lepší žací mechanismus.

Náhodné články:

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment