Janne Bissell bydlí v pohádkovém domě

Nezařazené — By on 15.2.2012 19:16

Interiéry

Designérka Janne Bissell žije v Londýně se svým manželem Christopherem, fotografem celebrit, a s dvěma dětmi, Ash a Nancy.

Už léta se zabývá zařizováním domů a bytů a sama říká, že s designem se seznámila už v útlém dětství. Mnoho času totiž trávívala se svou matkou nákupčí jednoho z nejslavnějších a nejluxusnějších obchodních domů Harrods Joannou Harding. Maminka často nakupovala výtvarné umění a starožitnosti, dcera tedy byla obklopená v Harrods secesí, art deco či nadčasovými kousky Bauhausu z 20. let. Janne už jako dítě zajímalo, jak z krásných věcí vytvářet atmosféru příjemného bydlení, jak promíchat modernu se starobylostí, jak míchat barvy, struktury a styl.

Sama Janne Bissell říká: „Mám ráda design, dokonalé věci, které ukazují bezchybné zpracování, krásné předměty vytvořené vášnivými lidmi.“

 

V jihozápadním Londýně objevila starý tajemný dům z viktoriánského období Anglie se zajímavou zahradou, která vzbuzuje pocit bydlení na samotě, a přitom je v dosahu centra. Rozhodla se, že zde bude její domov. Jde o pětipodlažní budovu orientovanou na jih, Janne především zaujala vysoká okna od podlahy až ke stropu, která zajišťují dostatek přirozeného denního světla. Dům má hodně originálních prvků včetně krbů a tří balkónů, zachovaly se zde původní dřevěné podlahy a spirálovité schodiště.

 

Více se múžete dočíst v celém článku Janne Bissell bydlí v pohádkovém domě. Nezabudněte si také pročíst ostatní články ze sekce Interiéry.

Náhodné články:

Tags: , , , ,

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment