Hosting redakčního systému Joomla!

Internet — By on 9.5.2013 07:46

 

Nabízíme služby jako webhostingřešení elektronické pošty se spamovými filtry, virtuální servery, serverhosting a související služby (údržba, monitoring, zálohování, atd.).

Nesnažíme se konkurovat hostingovým společnostem poskytující masový hosting za minimální ceny, ale s minimem služeb či zcela bez podopry uživatelů, ponechávajíce je svému osudu. Místo toho nabízíme hostingové služby přizpůsobené na míru potřebám našich zákazníků, avšak stále za přiměřené ceny. Nakonfigurujeme pro vás veškeré služby, které váše záměry potřebují budeme je nepřetržitě udržovat. Navíc u nás nikdy nezůstanete bez patřičné zálohy.

Většinou používáme technickou podporu open-source technologií pro úsporu nákladů zákzaníka, ale komerční báze technologií jako je Oracle databáze, IBM Webshpere application server nebo Lotus Domino server mohou být také nabídnuty.

Hostingové služby

  • rostory pro web na serverech s OS Linux nebo Windows
  • SQL databáze (PostgreSQL, MySQL, Firebird)
  • Java technologie (JSE a JEE, aplikační servery)
  • e-mailové účty (s IMAP, POP3 a web přístupem) a anti-spamovou ochranou
  • LDAP uživatelské adresáře s administrací
  • hostování domén, služby DNS
  • specializovaný aplikační hosting

V naší nabídce máme hostingové řešení pro populární open source aplikace, které vyžadují zvláštní nastavení, optimalizace nebo mají jiné zvláštní nároky, jako například:

Naše služby jsou založeny na jednotlivých nabídkách a proto cenová kalkulace závisí na poskytnutých službách. Pokud se chcete dozvědět více o naši cenové nabídce, prosím, kontaktujte nás.

Náhodné články:

Tags: , ,

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment