Horoskop na 28. 5. 2012 – 3. 6. 2012

Řemesla a služby — By on 27.5.2012 18:22

Týdenní horoskopJaký bude 22. týden v roce 2012? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje Jarmila Gričová.

Horoskop Jarmily Gričové

Planetou, která sbírá nejvíce aspektů a má tedy na průběh celého týdne největší vliv, je nepochybně Merkur. V pondělí vytvoří spolu se Sluncem sextil s Uranem, což znamená, že se bude hodně mluvit, tvrdě diskutovat a prosazovat i to, co sice vypadá efektně, ale moudré to není. Ve čtvrtek se Merkur dostane do kvadratury s Marsem, takže nezbude, než abychom se na silnicích chovali opatrně, a se sportem to nepřeháněli. Odměnou za celý náročný týden bude páteční večer, kdy se Merkur setká s Venuší a kdy bude dost času na něhu a lásku.

(***astro***)

Beran (21. 3.–20. 4.)

Jde o týden, kdy musíte zapomenout na to, že chcete všechno řešit hned, a místo toho k životu přistoupit takticky. Pokud byste dokázali přesvědčit svého partnera, aby vzal chod rodiny do svých rukou, a sami se mu podřídili, proběhne všechno bez závad.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Od pondělí do středečního poledne, kdy Luna prochází znamením Panny, se vám daří všechno, na co sáhnete. Navíc můžete počítat s hotovostí, která až dosud byla ve hvězdách, a která se teď ukáže jako ta nejkrásnější realita. Naložte s těmito penězi moudře!

Blíženci (22. 5.–21. 6)

Připravte se na chvíle, kdy opravdu nebudete vědět, zda jít za tím, co udělá dobře vám, nebo zda pracovat na tom, co kromě vás pomůže i rodině nebo přátelům. Navíc jde o rozhodnutí, na které máte málo času, protože už ve čtvrtek ráno musíte mít jasno.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Týden probíhá bez větších překvapení, ale víkend vám vše vynahradí. Luna ze Štíra vám pošle do cesty člověka, jehož jste na první pohled zaujali, a který viditelně touží po bližším seznámení. Pokud vám děti přivedou ukázat svého partnera, moc se vám zalíbí!

Lev (23. 7.–22. 8.)

Pokud ještě nemáte koníčka, který vás baví a kvůli němuž jste schopni i leccos obětovat, situace se zásadně změní! Když ve středu uvidíte, jak se pletou košíky nebo jak se dělá něco podobného, zaujme vás to tak, že to zkusíte a pak už bude váš osud jasný.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Své děti sice nade vše milujete, ale to ještě neznamená, že vám občas nemůžou lézt na nervy. Hlavně na začátku týdne vám připadá, že jejich nároky nekontrolovaně stoupají, a že je ani nenapadne, že by si mohly uvědomit, že i vaše finance mají své limity.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Víkendová návštěva farmářských trhů, na kterou jste se už delší dobu chystali, dopadne trochu jinak, než jste čekali. Hned u prvního stánku se setkáte s dlouho neviděným kamarádem, s nímž se zašijete do nejbližší kavárny a na další utrácení rezignujete.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Zatímco celý týden se snažíte, abyste se dobře cítili vaši blízcí, o víkendu byste se měli snažit, abyste se dobře cítili především vy sami. Vzhledem k Luně, která je ve vašem znamení, uděláte dobře, když si naordinujete relaxační program s mírným cvičením.

Více se múžete dočíst v celém článku Horoskop na 28. 5. 2012 – 3. 6. 2012. Nezabudněte si také pročíst ostatní články ze sekce Týdenní horoskop.

Náhodné články:

Tags: , , , ,

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment