Horoskop na 23. 4. 2012 – 29. 4. 2012

Nezařazené — By on 22.4.2012 18:25

Týdenní horoskopJaký bude 17. týden v roce 2012? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje Jarmila Gričová.

Horoskop Jarmily Gričové

Chyby, které v tomto týdnu uděláte, nepramení rozhodně z neznalosti a vůbec už ne ze zlé vůle. Donutí vás k nim touha po výkonu, která vám velí překonávat i překážky, jež byste klidně mohli obejít. Opravdu musíte vkročit do každé louže, co máte v cestě?

Býk (21. 4.–21. 5.)

Člověka, s kterým chcete probírat své starosti, si musíte mezi kamarády pečlivě vybrat. Nesmí to být Berani a Střelci, kteří vaše problémy neberou vážně, ani Panny, které je naopak vnímají až moc tragicky. Poraďte se s Kozorohem, který určitě něco vymyslí!

Blíženci (22. 5.–21. 6)

Počítejte s tím, že v práci vypuknou boje ohledně dovolené na příští pondělí. Pokud se jim chcete vyhnout a přesto dovolenou mít, nikomu nic neříkejte a zajděte si přímo za šéfem hned v pondělí ráno. Vaší žádosti vyhoví bez řečí a ještě přidá úsměv!

Rak (22. 6.–22. 7.)

Při řešení všech problémů, na které narazíte, se musíte radit především s odborníkem. Na to, abyste poslouchali nejrůznější známé, z nichž každý tvrdí něco jiného, nemáte ani čas ani chuť. Najděte si někoho, kdo tomu rozumí a toho zasypte otázkami.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Nedělní trigon mezi Sluncem a Uranem vás nutí k fyzickým aktivitám, ale ty musíte provozovat výhradně s lidmi své věkové kategorie! Pokud si sednete na kolo s vlastními dětmi, dopadne to tak, že vy se štvete, zatímco ratolesti se diví, proč se tak couráte.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Úterní trigon mezi Sluncem a Marsem z vás udělá obávaného bojovníka za práva lidí, po nichž mu podle obecně uznávaných pravidel naprosto nic není. Pokud zjistíte, že se někomu děje křivda, zastanete se ho tak, aby všem kolem bylo jasné, že nežertujete.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Ve středu odpoledne si dejte pozor na vliv kvadratury mezi Merkurem a Plutem. Přestáváte jednat diplomaticky a začínáte se hádat i tam, kde byste zrovna nemuseli. Pokud se hádáte doma, je to celkem jedno, ale spory s šéfem v práci jsou kontraproduktivní!

Štír (24. 10.–22. 11.)

Výchovné hovory, které jste si na konec týdne naplánovali, nedopadnou nijak uspokojivě. Až později zjistíte, že vás děti svými odpověďmi chtěly vyloženě provokovat, a s trochou studu přiznáte, že jste jejich taktiku odhalili až ve chvíli, kdy bylo pozdě.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Jde o týden, kdy si poprvé po dlouhé době konečně můžete dopřát trochu pohody a klidu. Všechno, na co jste mohli aktivně působit, se už rozjelo a vy teď už jen pozorujete, jak se situace vyvíjí. Koncem týdne vyveďte partnera mezi lidi, zaslouží si to!

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Patříte k lidem, kteří si vliv nedělního trigonu mezi Sluncem a Plutem vyloženě užijí. Na změny, které přináší, se už těšíte, a odhadujete, jak se odrazí ve vašem dalším životě. Mějte však soucit s těmi, kteří se jich trochu bojí, a dodejte jim odvahu!

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Ukažte, že vaše pověst člověka, který se vyzná v moderních technologiích, nelže a vymyslete pro sebe i pro rodinu lepší mobilní tarif než je ten, který máte dosud! Věnujte tomu pondělní večer, kdy objevit něco, co vám už během jara ušetří nemalou částku.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

<!–<

 

Náhodné články:

Tags: , , , ,

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment