Horoskop na 14. 5. 2012 – 20. 5. 2012

Řemesla a služby — By on 13.5.2012 18:21

Týdenní horoskopJaký bude 20. týden v roce 2012? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje Jarmila Gričová.

Horoskop Jarmily Gričové

Venuše, která v posledních dnech skoro stála na místě, a nutila vás, abyste se důkladně zamysleli nad aktuální podobou lásek a vztahů, se v úterý obrací do zpětného chodu. Pokud nejste vyrovnaní s rozchodem, pokud byste rádi dali dohromady vztah, který se v poslední době uvolnil, budete mít ještě nejednu šanci! O to, aby probíhaly dobře i pracovní a praktické záležitosti, se ve středu stará trigon Marse s Plutem. Když záležitosti, která je pro vás důležitá, dáte veškerou energii, opravdu se nemůže stát, že by to nevyšlo.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Je potřeba, abyste si všechno, co musíte stihnout, rozdělili podle důležitosti, protože jenom tak se do svých úkolů zbytečně nezamotáte. Když to, na čem vám opravdu záleží, přesunete na středu až pátek, je úspěch zaručený a váš dobrý pocit jistý.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Pokud jste ještě náležitě neoslavili své narozeniny, mnoho času nezbývá. Využijte pondělí a úterý, kdy je Slunce ve vašem znamení a Luna v Rybách, a vychutnejte si společnost přátel, kteří přijdou gratulovat ne proto, že by museli, ale proto, že chtějí.

Blíženci (22. 5.–21. 6)

Úterní stacionární Venuše vám přinese nečekaná překvapení. Pokud jste dosud s partnerem nedokázali shodnout, zjistíte, že stačí, abyste každý o kousek uhnuli a dohoda je jistá. Obvykle kompromisy neuznáváte, ale teď je vám jasné, že to bez nich nejde.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Jde o týden, kdy můžete bez výčitek svědomí odpočívat a věnovat se sami sobě. V pondělí a v úterý si dejte pozor na dodržování pitného režimu, který máte sklon zanedbávat. Předejdete tak bolestem hlavy, které by vás jinak ve středu a ve čtvrtek čekaly.

Více se múžete dočíst v celém článku Horoskop na 14. 5. 2012 – 20. 5. 2012. Nezabudněte si také pročíst ostatní články ze sekce Týdenní horoskop.

Náhodné články:

Tags: , , , ,

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment