Elektronické překladače ECTACO ČR

Internet — By on 25.7.2011 12:14

Rádi bychom Vám představili elektronické překladače společnosti Ectaco.

Překladač Ectaco se liší od jiných překladačů hlavně vysokou slovní zásobou a výukou gramatiky anglického a německého jazyka, nelze ani opomenout jednoduché používání přístroje při komunikaci s lidmi hovořícími cizím jazykem a hlavně po stránce gramatiky bezchybně. Na internetu existují překladače, které tupě překládají text bez rozlišení synonyma a slovosledu v cizím jazyce. Mnoho lidí má mylnou představu o srozumitelném překladu textu na internetových překladačích, ale fakt je takový, že student, který se učí cizí jazyk,význam překladu posoudí jako nesrozumitelný, taktéž i váš cizojazyčný protějšek.

Překladače Ectaco nabízejí naprosto jinou možnost výuky a komunikace, díky bezkonkurenční slovní zásobě napíšete z fráze dominantní slovo jako odlet, hlad, teplota, atd. a překladač vyhledá frázi kterou můžete v situaci použít a navíc vyslovit a to nejpodstatnější je gramaticky bezchybná. Tímto se učíte jazyk bez gramatických chyb a správným slovosledem. Také tyto frýze můžete do překladače zopakovat a překladač zkontroluje Vaši výslovnost. Co dodat, nejvyšší slovní zásoba na trhu, výkladový slovník, nepravidelná slovesa, idiomy, 14000 frází, vyukové programy pro začátečníky a pokročilé, čtení knih, MP3, MP4, výslovnost lektorem angličtiny a němčiny, kontrola vaší výslovnosti cizího jazyka.

Jsme dynamická společnost na českém trhu, již 12 let Vám nabízíme náš bezkonkurenční sortiment v oblasti překladačů a slovníků pro výuku a komunikaci v cizím jazyce.

Tím, že jsme výhradní dovozci, jsme Vám schopni utvořit bezkonkurenční nabídku ceny a sestavy jazyků.

ECTACO Ads.
www.cz-slovnik.cz, www.slovnik.biz, www-slovnik.cz
777333779, 774999399

Náhodné články:

Tags: , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.