ECTACO vybírá SVOX TTS pro eBook Reders a výukové jazykové software

Internet — By on 22.6.2011 13:03

ECTACO, poskytovatel elektronických kapesních slovníků a jazykových vzdělávacích výrobků, má nové řešení pro svou novou produkci jetBook K-12 a K-12 jetBook Color(barevný) vyukový e-reader – integrovaný SVOX text-k-řeči (TTS).
Nový jetBook K-12 řady eBook Readres nabízí hlasovou produkce od SVOX v angličtině, španělštině, češtině, francouzštině, polském jazyku a ruštině. Tento model bude k dispozici od 1. června, roku 2011 ve Spojených státech. JetBook K-12 eBook Readres bude použit ve vzdělávacím systému v USA pro pomoc ve výuce jazyku, jako získání návyku čtení a výslovnosti.
„Schopnost umět číst texty nahlas, ať už pro osobní nebo vzdělávací účely, je skutečným krokem dopředu, pro pomoc spotřebitelům oblíbit knihy a zlepšit jazykové vzdělávání pro všechny věkové kategorie“, řekl David Lubinitsky, generální ředitel společnosti ECTACO. „SVOX’s TTS nabízí vysoce-kvalitní hlasové výrobky. Jejich nízká spotřeba zdrojů znamená, že nesnižujeme při tom výkon toho zařízení. Jsme nadšeni, že i nadále budeme spolupracovat s SVOX pro další rozvoj schopnosti řeči v našich e-readres a výukovém programovém vybavení (softwaru)“.
„Široká škála čteček ECTACO eBook a překladatelů, pomáhá velkému počtu studentů zlepšit jejich jazykové dovednosti. S zavedením schopností „text-k-řeči“, uživatelé mohou pracovat s textem novým způsobem, který usnadní učení“, řekl Martin Reber, CEO SVOX. „Stále více spotřebitelů preferují používat TTS v svých čtečkách, aby mohli užit čtení svých oblíbených románu „nahlas“. Zavedením TTS pro více než 25 jazyků, uživatelé mohou poslouchat své e-readres v přirozeném znění hlasu, aby mohli užívat svých knih, i když jsou zaneprázdněni jinými činnostmi“.
ECTACO Ads. www-slovnik.cz, www.cz-slovnik.cz, www.ectacoinc.cz
e-mail: info@ectaco.cz, tel. 777333779

Náhodné články:

Tags: , , , , , , , , ,

Comments are closed.