ECTACO ČR: 12 let úspìchu.

Řemesla a služby — By on 6.6.2011 13:23

Rádi bychom Vám tímto představil společnost Ectaco Česká s.r.o.
Tato společnost byla založena v roce 1990 v USA a po celou dobu její působnosti na celosvětovém trhu má stále stejného vlastníka, který jí neustále rozvíjí. Navíc tato společnost expanduje a otevírá další pobočky na celém světě. V České republice jsme pobočku otevřeli v roce 1998. A neustále zdokonalujeme produkty pro český trh. Jsme jedničkou v překladačích pro anglický a německý jazyk, klademe důraz na slovní zásobu, gramatiku, výuku a výslovnost. Naším cílem je maximálně vyjít vstříc potřebám českého zákazníka.
Na celosvětovém trhu máme mnoho prvenství . Na výstavách, které se specializují na produkty spojené s výukou cizích jazyků, kde jsou elektronické překladače společnosti Ectaco vždy na první příčce. Jsme schopni tvrdit, že v mnoha zemích nemají konkurenci. Vrcholem produkce se stali překladače, které společnost uvedla na trh v roce 2010. Tento nový produkt je převratný díky svým možnostem měnit v jednom přístroji až 40 různých jazyků, které si libovolně vyberete. Každý jazyk se nahrává do paměti překladače a to z jednoduchého důvodu, multijazyčné překladače mají mnoho jazyků, ale také velmi malou slovní zásobu, která vás nakonec zradí v té nejdůležitější situaci.
Proto překladače Ectaco směřují naprosto jiným směrem. Raději jeden slovník v paměti, se slovní zásobou, která je vždy vyšší než 500.000 slov na jeden jazyk a také gramatika, výuka nainstalovaného jazyka.
Změny jazyků jsou naprosto jednoduché, do přístroje vložíte SD kartu se softwarem a během jedné minuty je překladač připraven Vám sloužit.
Elektronické překladače jsou dominantním produktem naší společnosti, ale nelze přehlédnout překladače pro PC a také elektronické čtečky knih, které mají jako jediné na celosvětovém trhu napájení tužkovými bateriemi a tím nejste závislí na elektrickém proudu. Životnost je 200 hodin pracovního času což znamená soběstačnost až osmi týdnů.
Naprostou novinkou je ruční skener, který jako jediný dovoluje skenovat text do počítače jako textový formát a ne formát obrázků. Tento naskenovaný text je ve chvíli skenováni připraven na úpravy, doplňování jako byste ho přepsali pouze několika násobně rychleji než je vaše běžná rychlost.
ECTACO Ads: www.slovnik.biz ; tel.603383387; e-mail: praga@ectaco.com

Náhodné články:

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.