Designové nápady pro nadcházející sezonu

Nezařazené — By on 7.2.2012 19:37

Tipy a triky

Podobně jako v módě se i v interiérovém designu objevují trendy, které dané době vévodí. Tento rok se očekává, že v současné ekonomické situaci se lidé nebudou stěhovat tolik na nová místa, ale budou si zvelebovat svá stávající obydlí. Současné trendy se vrací k jednoduchosti, eleganci, čistému designu, světlým barvám a kvalitním materiálům. Stále je však povoleno přinášet do zařizování kreativitu a nebát se netradičních kombinací.

Pokud jde o barvy, mělo by spíš jít o jemné pastelové tóny, designéry je doporučováno přidat do vašeho interiéru pruhy, ať již vodorovné či svislé nebo třeba vintage prvky. Důležité je však myslet na osobitý styl, kvalitu zpracování, odlehčenost i možnou variabilitu. Přesně to vám nabídne společnost StarDeco, s. r. o., která se zabývá dovozem a partnerským prodejem širokého sortimentu interiérových doplňků a moderního nábytku. Přiváží na český trh designové produkty i pro náročné zákazníky za dostupné ceny.

Například řada ARTIE přinese do vašeho interiéru lehkost a profesionální design. Kombinuje dřevo a dýhu se světlejšími lakovanými povrchy, tímto váš interiér odlehčí a prosvětlí. Je zde použit kvalitní materiál, který se lehce udržuje. Je také dbáno na detaily, jako například na kování s tlumením, které dobrzďuje dovření dvířek, či plynové písty, které zajišťují nehlučné zavírání dvířek.

Pokud toužíte po moderním minimalismu, variabilitě a nízké ceně, doporučujeme vám řadu LAGO. Praktické využití se zde kloubí s kvalitním zpracováním a představuje se jednouchými tvary a čistými liniemi. Nábytek této řady je velmi důmyslně zpracovaný, na první pohled minimalistický vzhled doplňuje vnitřní komplexní systém úložných řešení.

Více se múžete dočíst v celém článku Designové nápady pro nadcházející sezonu. Nezabudněte si také pročíst ostatní články ze sekce Tipy a triky.

Náhodné články:

Tags: , , ,

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment