Čištění kanalizace rychle a výhodně

Řemesla a služby — By on 16.7.2011 08:36

Potřebujete čištění kanalizace? Máte problémy s kanalizací a nevíte si rady? Došlo k ucpání, propadá se terén nebo zatéká splašková voda do objektu? Profesionální čištění kanalizace za výhodnou cenu zajistí přední tuzemský specialista na údržbu vodovodů a kanalizací, společnosti Daniel Setunský – D. S. servis. Provádíme mechanické a tlakové čištění, vždy s použitím nejmodernějších technologií. Nepodceňujte prevenci a nechejte si včas realizovat čištění kanalizace od jedničky na českém trhu. V případě jakéhokoli problému se na nás neváhejte obrátit. Objednejte si čištění kanalizace nyní!

Revize kanalizace – svěřte se odborníkům

Revize kanalizace je cestou k fungujícímu kanalizačnímu systému, bez kterého si moderní člověk neumí život vůbec představit. Jak by to vypadalo, kdybyste si nemohli ani natočit čistou vodu z kohoutku, použít záchod nebo se vysprchovat? Revizi kanalizace svěřte zkušeným odborníkům, kteří zajistí, že všechno bude fungovat tak, jak má. A kdy tým profesionálů zavolat?

  • zápach a vlhkost v objektu
  • vlhnutí zdiva
  • zatékání splaškové nebo dešťové vody
  • propadání terénu

Neváhejte se na nás obrátit a svěřit nám revizi kanalizace. Ručíme za stoprocentní výsledek! Objednejte si revizi kanalizace!

Opravy kanalizace a další služby na úrovni

Opravy kanalizace jsou naší parádní disciplínou. Používáme nejmodernější techniku i dvacetileté zkušenosti, a touto zaručenou kombinací docílíme velmi brzy kýženého výsledku. Opravy kanalizace svěřte pouze těm nejlepším! Kromě profesionálních oprav kanalizace však nabízíme také kompletní stavební, topenářské a instalatérské práce. Provádíme výstavbu vodovodu i kanalizace, provedeme pro Vás likvidaci odpadních vod nebo zajistíme trasování kanalizace. Důvěřujte expertům, kteří garantují špičkové výsledky. Objednejte si opravy kanalizace a další činnosti nyní!

Náhodné články:

Comments are closed.