Čištění čalouněného nábytku a sedacích souprav

Dům a zahrada, Obchod, Řemesla a služby — By on 4.10.2013 09:16

Sedací soupravy, křesla a čalounění na židlích se špiní nepřetržitě, a pokud máte malé děti, tak o to víc. Znečištění si člověk hned tak nevšimne, pokud se zašpinění děje pomalu. Oči si na to přivyknou a tak poznáme rozdíl mezi ušpiněným a čistým čalouněním až po vyčištění. Pak jsme mile překvapeni.
Barvy Vám krásně ožijí, sedačky se zregenerují, zmizí případné pachy, roztoči apod. Všechno znečištění ze sedaček a čalounění je rozpuštěno a následně vysáto do sběrné nádoby.
Ze zdravotního hlediska se roztočům nejlépe daří v domácím prachu v kobercích, matracích a čalouněném nábytku. Proto je zapotřebí tyto věci udržovat v čistotě. A nestačí jenom prach vysávat, ale je zapotřebí jednou až dvakrát do roka koberce a čalounění nechat vyčistit. Pravidelným čištěním je možno zabránit alergickým nemocem, obzvláště pokud máte doma alergika. O to víc si musíte hlídat čistotu.
Někdo z Vás si může říct, že si koberce a sedačky vyčistí sám, ale tak jak Vám to vyčistí specializovaná firma, která má profesionální čisticí stroje, tak se Vám to určitě nepodaří.
Speciální hubicí na čalounění jsou vymývány a následně odsávány různé nečistoty. Všechna přebytečná voda se odsaje, ale pak se musí čalounění nechat nějakou dobu vyschnout. Naše úklidová firma J&H ÚKLID běžně čistí povrchy vlněné, syntetické, látkové a sedací soupravy z kůže. Technologii čištění určíme až na místě konání, podle míry znečištění. Doba schnutí u běžného znečištění nebude dlouhá. Záleží také na větratelnosti v místnosti.
A co na to J&H Úklid?
Pokud se rozhodnete využít služby naší úklidové firmy, jsme tu pro Vás k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu / 365 dní v roce. Provádíme kompletní úklidové služby – strojové čištění všech druhů podlah, čištění kožených sedaček, mytí oken, čištění koberců, ale spoustu dalších úklidových služeb v lokalitách Praha, Brno, Vyškov, Slavkov, Prostějov, Olomouc, Zlín a další města ČR.

Náhodné články:

Tags: , , , , , ,

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment