Bulharsko – dovolená 2011

Cestování — By on 20.3.2011 19:40

Bulharsko a bulharská přímořská letoviska nabízejí svým hostům kvalitní služby  za příznivé ceny. Každý si zde může vybrat aktivity podle svých představ!

Na pobřeží naleznete velké množství  hotelů, penzionů, restaurací, zábavních podniků a nočních klubů. V Bulharsku se nacházejí široké písčité pláže s jemným pískem. Pláže mají ve většině případů pozvolný vstup do vody, což ocení především rodiny s dětmi. Na plážích je nabízeno velké množství sportovních aktivit – plachtění, windsurfing, vodní skútry, šlapadla, plážový volejbal a další.  Za poplatek je možno pronajmutí slunečníků a lehátek.

V pobřeží Černého moře se nachází spousta letovisek. Mezi nejznámější letoviska patří Slunečné pobřeží, Zlaté Písky, Nesebar, Primorsko, Pomorie, Černomorec, Kiten, Sozopol a další.

U českých turistů, kteří vyhledávají ubytování v penzionech a příznivé ceny je velmi oblíbeno Primorsko. Jedná se o přímořské městečko na jižním pobřeží cca 50 km od Burgasu. Primorsko je letoviskem pro rodinnou dovolenou.

Mezi nejnavštěvovanější a největší bulharská letoviska patří bezesporu Slunečné  pobřeží. Slunečné pobřeží leží asi 35 kilometrů severně od Burgasu a svým návštěvníkům nabízí cca 800 kvalitních hotelů. Jedná se o velmi živé letovisko, kde se v letní sezóně jistě nebude nikdo nusit.

Výhodou dovolené v Bulharsku je i poměrně krátký let cca 2 hodiny. Do Bulharska můžete cestovat i autobusem. Bulharsko autobusem má stále své příznivce – cesta v tomto případě trvá cca 30 hodin. Zájezdy do Bulharska se organizují od června do konce září.

Náhodné články:

Tags: , ,

Comments are closed.